image
تحقیق و توسعه فندق در بازار ایران و جهان 1399/09/22

تحقیق و توسعه فندق در بازار ایران و جهان

فندق نوعی آجیل از درخت فندق است که در حال حاضر به یکی از آجیل¬های بسیار محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است. فندق میوه درخت فندق است که به دلیل مقادیر بالای مواد مغذی که دارد به کاهش قند خون در افراد مبتلا به دیابت کمک می¬کند، کلسترول خون را کاهش داده و خطر ابتلا به بیماری¬های قلبی و عروقی را کاهش می . . .

مشاهده مقاله
مقاله جامع درباره گردو 1399/09/16

مقاله جامع درباره گردو

طبق بررسی‌های دیرین‌شناسی گیاهی و گرده‌شناسی در روی کره زمین، گونه‌های مختلف گردو از زمان‌های بسیار قدیم به ویژه از دوران سوم زمین‌شناسی وجود داشته ‌است. از دوران چهارم زمین‌شناسی به بعد آثار درخت گردو از جمله گرده آن در کشورهای اروپای شرقی به دست آمده ‌است.

مشاهده مقاله
راهنمای خرید لوبیاچیتی 1398/05/22

راهنمای خرید لوبیاچیتی

تقسیم بندی لوبیاچیتی های موجود در بازار لوبیاچیتی های موجود در بازار ایران را به طور کلی میتوان به دو نوع خارجی و ایرانی تقسیم کرد که هر کدام دارای انواع مختلفی است. لوبیاچیتی خارجی از کشورهای مختلف مثل چین، اوگاندا، آرژانتین، ازبکستان، آفریقای جنوبی، برزیل،ترکیه و… وارد ایران شده است که هر کدام د . . .

مشاهده مقاله
راهنمای تشخیص و خرید گوشت گوسفندی سالم 1398/05/22

راهنمای تشخیص و خرید گوشت گوسفندی سالم

راهنمای خرید گوشت گوسفندی سالم گوشت گوسفند یکی از بهترین انواع گوشت ها می باشدذ که در تمامی غذاها مورد استفاده قرار می گیرد.گوشت گوسفندی حاوی مقدار پروتئین بالایی است و امگا 3 مورد نیاز بدن ما را تامین می کند . گوشت تازه و گرم گوسفندی طرفداران زیادی را بین مردم دارد و خوردن آن حس خوبی را به مصرف ک . . .

مشاهده مقاله
گوشت قرمز؛ چگونه مثل حرفه‌ای‌ها خرید کنیم؟ 1398/05/22

گوشت قرمز؛ چگونه مثل حرفه‌ای‌ها خرید کنیم؟

وشت قرمز حتی قبل از گرانی‌های اخیر، محصولی پرارزش به حساب می‌آمد چه برسد به حالا که باید برای خرید یک کیلو از آن باید حدود ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان خرج کنید. قدیمی‌ها به مرور مدرک استاد تمامی خرید گوشت قرمز را دریافت کرده‌اند، مثلا می‌دانند چقدر گوشت بخرند، آن را از کجا تهیه کنند یا به قصاب بگویند از کد . . .

مشاهده مقاله